JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Konstruktor

Zakres obowiązków:
  • – projektowanie i konstruowanie nowych wyrobów
  • – konstruowanie form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz oprzyrządowania do realizacji produkcji
  • – nadzór techniczny nad wykonawstwem form i oprzyrządowania w narzędziowni
  • – uczestnictwo w próbach form
  • – wprowadzanie zmian w dokumentacji konstrukcyjnej
Wymagania:
  • – wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym ze znajomością zagadnień przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • – znajomość oprogramowania CAD 3D (Solid Egde)
  • – znajomość budowy form wtryskowych
  • – samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • – zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
Firma oferuje:
  • – atrakcyjne zarobki
  • – praca z zastosowaniem najnowszych technologii
  • – możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • – miłą atmosferę w zespole
Zainteresowanych pracą na stanowisku Konstruktor prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetworzenie danych osobowych na adres e-mail: kadry@politech.pl z dopiskiem: KONSTRUKTOR.