JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Referent ds. administracyjno-księgowych

Politech Sp. z o. o. jest uznanym w Europie i na świecie producentem opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. Ponad 50% naszej produkcji jest kierowana na eksport. W produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych technologii , a w szczególności przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku, zdobienia metalizacją próżniową i lakierowaniem UV, hot-stamping i wiele innych. Do Produkcji wykorzystujemy formy wtryskowe wyprodukowane we własnej narzędziowni. Do realizacji produkcji wykorzystujemy szereg unikalnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Za osiągnięcia gospodarcze Politech został wyróżniony Nagrodą Marszałka województwa Kujawsko – Pomorskiego w dziedzinie GOSPODARKA za 2009 r. oraz wielokrotnie wyróżniany w konkursie Gazele Biznesu.

Aktualnie poszukujemy studentkę/kandydatkę na stanowisko

Referent ds. administracyjno – księgowych

Lokalizacja:  Bydgoszczy / woj. kujawsko-pomorskie

  Zakres obowiązków:
  • Sprawdzenie prawidłowości i kompletności dokumentów niezbędnych do księgowania
  • Bieżące wprowadzanie danych do systemu finansowo- księgowego firmy
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy,
  • Prowadzenie spraw kancelaryjnych w spółce,

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe, (może być w trakcie studiów)
  • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy,
  • dokładność i skrupulatność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • orientacja na realizację celów i osiąganie sukcesów,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w prężnie działającej firmie,
  • praca w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetworzenie danych na adres e-mail: kadry@politech.pl z dopiskiem „Referent” lub osobiście ul. Jana Pawła II 79, 86-031 Osielsko.

Podanie danych osobowych w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Przed wysłaniem CV, prosimy o sprawdzenie, czy aplikacja zawiera klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z 27 kwietnia 2016 r. przez Politech Sp. z o.o. z siedzibą w Osielsku 86-031, ul. Jana Pawła II 79 (administrator danych osobowych) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.”

Zgłoszenia bez klauzuli nie będą wykorzystywane do celów rekrutacji i zostaną usunięte.

Przysługuje Pani/Panu prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych.