JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Osielsko lub/Bydgoszcz

ZADANIA
  • Utrzymanie i monitorowanie ciągłości pracy systemów informatycznych;
  • Bieżące techniczne wsparcie pracowników firmy, udzielanie porad informatycznych;
  • Administracja i utrzymanie komputerów, notebooków, urządzeń peryferyjnych użytkowników;
  • Współuczestnictwo w projektach informatycznych (wdrażanie, migracja danych, szkolenia, konsultacje);
  • Rozwiązywanie problemów, pomoc techniczna i szkolenia dla użytkowników systemów;
  • Bezpośrednia współpraca z działami  firmy  w zakresie wsparcia procesów (sprzedaży, planowania, produkcji, finansów) od strony systemu ERP oraz innych systemów informatycznych;
  • Realizacja projektów związanych z wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań IT;
  • Diagnostyka problemów systemów produkcyjnych pracujących w złożonym środowisku informatycznym oraz aktywny udział w ich rozwiązywaniu;

WYMAGANIA I KOMPETENCJE ZAWODOWE
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowany profil informatyczny)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 2 lata)
  • Dobra znajomość systemów Microsoft Windows (XP, 10)
  • Dobra znajomość Windows Server 2012/2016 (Hyper-V, AD DS, DHCP, DNS)
  • Dobra znajomość sieci LAN/WAN (Fortinet/Extreme Networks)
  • Podstawowa znajomość SQL/T-SQL
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność w sytuacjach awaryjnych
  • Znajomość systemu SAP Business One będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY
  •  dostęp do nowych technologii informatycznych
  •  możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  •  udział w prowadzonych projektach
  •  możliwość wdrażania własnych pomysłów i samodzielnej realizacji interesujących zadań

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetworzenie danych na adres e-mail: kadry@politech.pl  z dopiskiem Specjalista ds. IT
  • W treści aplikacji proszę o dopisanie klauzuli, iż „Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez POLITECH SP. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). „
  • Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie aplikował na powyższe ogłoszenie.