Bryka Świętego Mikołaja – konkurs bożonarodzeniowy w Politech

Politech kolejny raz zorganizował konkurs bożonarodzeniowy dla dzieci swoich pracowników. Tym razem zadaniem małych artystów było stworzenie „Bryki” Świętego Mikołaja w dowolnej technice plastycznej. Kreatywność i ogrom pracy włożony przez dzieci w stworzenie swoich indywidualnych projektów przerosło najszczersze oczekiwania jury!

Wszystkie prace przedstawiające różnego rodzaju pojazdy Świętego Mikołaja, podzielone zostały na trzy kategorie wiekowe: 3-4 lata, 5-7 lat i 8-13 lat. Po długich naradach, jury w składzie: Wiesława Nawrocka, Katarzyna Nawrocka-Rasmus i Joanna Dzidek wyłoniło zwycięzców. Komisja wskazała trzy pierwsze miejsca, a cztery prace uhonorowała wyróżnieniem. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i torby pełne prezentów ufundowane przez Zarząd Politech. Prace zostały zaprezentowane w holu głównym firmy. Bardzo dziękujemy młodym twórcom i zapraszamy za rok!