JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

STAŻE I PRAKTYKI

Jesteś studentem lub absolwentem i dopiero zaczynasz budować swoje doświadczenie zawodowe? Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę? W zamian za energię i kreatywność w działaniu zaoferujemy Ci wiedzę i wsparcie doświadczonych pracowników oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Jeśli obecnie nie prowadzimy rekrutacji na staże i praktyki, prześlij nam swoje CV, a my skorzystamy z niego, kiedy pojawi się odpowiednia oferta.

ONI JUŻ ROZPAKOWALI SWOJE KOMPETENCJE

Piotr Erlich

Absolwent Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy

Kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn

Specjalizacja: Konstrukcja Maszyn i Urządzeń

Piotr Erlich

Swoją przygodę z firmą Politech rozpocząłem wraz ze zgłoszeniem się do uczelnianego projektu „Dydaktyka a praktyka”. Doświadczeni pracownicy firmy bardzo ciepło mnie przyjęli do swojego grona oraz udzielali mi wielu pomocnych wskazówek. W trakcie trzech miesięcy nabyłem wiele nowych umiejętności.

Wraz z końcem wakacji, dzienny system nauki nie pozwalał mi na pracę w pełnym wymiarze. Na szczęście indywidualne i elastyczne podejście firmy umożliwiło mi dorywczą współpracę.

Po ukończeniu studiów, zaproponowano mi umowę o pracę. Dzisiaj jestem już Kierownikiem Pracowni Nowych Technologii i wdrażam do pracy studentów, którzy są na początku swojej kariery zawodowej w Politech.

Cieszę się, że wraz z firmą Politech systematycznie buduję moją karierę zawodową.

ROZPAKUJ SIĘ I TY!