JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

O Nas

Jesteśmy cenionym na świecie producentem opakowań kosmetycznych. Naszą pozycję na rynku ugruntowały wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta i trwałe relacje biznesowe. Politech to innowacyjna firma ze 100-procentowym udziałem polskiego kapitału.
Wieloletnie doświadczenie

Już ponad 20 lat z powodzeniem działamy na rynku polskim i zagranicznym. Sukcesywnie rozszerzamy i doskonalimy naszą ofertę podążając za najnowszymi trendami we wzornictwie opakowań kosmetycznych. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Wysoka jakość

Celem naszych działań jest spełnianie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. W naszym zakładzie stosujemy najwyższe standardy jakościowe produkcji i obsługi klienta. Nasze wyroby kontrolujemy na każdym etapie procesu wytwórczego. Wszystko po to, aby osiągnąć jak najwyższy poziom synergii we współpracy z naszymi partnerami.

Elastyczność

Oprócz oferty standardowej, specjalizujemy się w projektach indywidualnych, dostosowanych do preferencji klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomysłu do produktu. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wytworzyć produkt zgodny z najbardziej restrykcyjnymi wymaganiami klienta.

Nowoczesne technologie

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy umożliwiający projektowanie, wytwarzanie form wtryskowych, przetwórstwo tworzyw sztucznych oraz zdobienie produktów metodą hot stampingu, metalizacji próżniowej i lakierowania UV. Od 2019 roku funkcjonuje drugi zakład Politech w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, gdzie stworzona została zautomatyzowana linia lakiernicza połączona za pomocą robotów z metalizerami. Działamy z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Nagrody i wyróżnienia

Otrzymaliśmy dotąd wiele wyróżnień takich jak tytuł Gazeli Biznesu, tytuł Lidera Eksportu czy Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko–Pomorskiego. O jakości naszych usług świadczą również liczne nagrody, w tym „Najlepszy produkt kategorii Opakowanie Zdrowia i Urody – Professional”, „Lider Innowacji Pomorza i Kujaw 2010” i zwycięstwo w plebiscycie „Nasze dobre z Pomorza i Kujaw”.

Polska firma

Politech to rodzinna firma z całkowicie polskim kapitałem. Nasza siedziba i zakład produkcyjny znajdują się w Osielsku koło Bydgoszczy. Region ten jest wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym i usługowym, skupiającym wielu producentów opakowań. Położenie w centralnej Polsce umożliwia nam sprawną i szybką komunikację z miastami takimi jak Warszawa, Gdańsk czy Poznań.

Jak powstaje perfekcyjne opakowanie?

Design

Produkcja

Dekoracje

Nasza Historia

politech

Politech w liczbach

WIELKOŚĆ

1400
produkcja
2000
magazyn
600
narzędziownia
2000
dekoracje

WOLUMEN

60 000 000
produkowanych zamknięć na rok
27 000 000
metalizowanych zamknięć na rok
100 000
wyprodukowanych słoików na rok

WYPOSAŻENIE

26
wtryskarek
3
linie lakiernicze
4
metalizery
2
maszyny do hot-stampingu
1
system wizyjny
3
roboty montażowe
13
robotów trawersowych
14
podajników detali