XV Finał Szlachetnej Paczki

JEDEN ZA WSZYSTKICH, WSZYSCY ZA JEDNEGO!
To hasło akcji Szlachetna Paczka, która odbyła się już po raz piętnasty, a w naszej firmie paczkę przygotowywaliśmy po raz czwarty. W tym roku wyjątkowy prezent otrzymała rodzina z szóstką dzieci. W paczce znalazły się produkty pierwszej potrzeby, takie jak żywność, czy środki chemiczne. Rodzina otrzymała także odzież. Największa frajdą dla dzieci były przybory szkolne i zabawki. Teraz każde z nich będzie miało swoją własną ulubioną zabawkę. Wielkim wsparciem dla rodziny było obuwie. Dodatkowo udało nam się zebrać kwotę pieniędzy, za którą kupiliśmy rodzinie kartę upominkową do sklepu jednej z sieci obuwniczych. Dzięki temu, cała rodzina będzie miała ciepłe obuwie zimowe.
Przygotowana przez nas paczka jest nie tylko wsparciem materialnym dla rodziny. To dowód na to, że w trudnej sytuacji można liczyć na drugiego człowieka i nie należy tracić wiary w lepsze jutro.
Udział w akcji Szlachetna Paczka to jeden z punktów przyjętej przez nas strategii działań csr. W tym roku nie ograniczał się on tylko do przygotowania prezentu dla rodziny. W samą akcję na terenie Bydgoszczy zaangażowani byli także nasi pracownicy.