JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

USTAWIACZ WTRYSKAREK

Miejsce pracy: Bydgoszcz BPPT/woj. kujawsko – pomorskie

Opis stanowiska pracy:
  • Uruchamianie zleceń produkcyjnych wraz w wstawieniem form wtryskowych oraz wszystkich urządzeń montażowych gnieździe,
  • Przygotowywanie przemiałów oraz barwników na stanowiskach pracy w gnieździe,
  • Kontrola jakościowa wyrobów wraz z kontrolą parametrów procesu produkcyjnego w gnieździe (zgodnie z kartą kontroli), stempluje pieczątką karton potwierdzając jakość,
  • Zamykanie zleceń produkcyjnych wraz z rozliczeniem wyprodukowanego asortymentu w gnieździe,
  • Zdanie do magazynu wyprodukowanych detali,
  • Obsługa podajników oraz dozowników barwnika,
  • Wykonywanie prób kolorystycznych i technologicznych,
  • W razie konieczności obsługa maszyn w podległym gnieździe pracujących w cyklu automatycznym,
  • Szkolenie podległych pracowników,
  • Programowanie urządzeń peryferyjnych.

Nasze wymagania:
  • 3-letnie doświadczenie na podanym stanowisku,
  • min. wykształcenie średnie – techniczne,
  • Znajomość tworzyw sztucznych oraz ich podstawowych parametrów,
  • Znajomość zasad przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Umiejętność czytania i wykorzystywania dokumentacji technologicznej w procesie produkcyjnym,
  • Umiejętność nadzorowania pobrań komponentów do produkcji,
  • Umiejętność obsługi i konserwacji młynków i suszarek,
  • Umiejętność obsługa urządzeń centralnego podawania tworzywa.

Oferujemy:
  • Pracę w systemie 3 – zmianowym (pon. – pt.),
  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w bardzo nowoczesnej i zautomatyzowanej produkcji.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem Ustawiacz Wtryskarek