Baner katalog PL
NOWOŚĆ!

Sprawdź i zamów nasze produkty od ręki!

Zobacz nowy system z aktualnymi
stockami magazynowymi.

Baner katalog PL

Dopasuj nasze produkty do swojej wizji opakowania!

Sprawdź nowy katalog produktowy.

IMG_1744 — kopia
POMOCNIK USTAWIACZA
previous arrow
next arrow

Producent opakowań kosmetycznych

krem obraz kremu produkt produkt 2 produkt3 4 5
Pokaż wszystkie produkty

Na ocenę firmy przez konsumentów wpływa nie tylko jakość dostarczanych produktów, ale również ich wygląd. U nas projektujemy oraz wykonujemy innowacyjne opakowania kosmetyczne skupiając się głównie na nasadkach perfumeryjnych. Działamy jako producent od ponad 25 lat i przygotowujemy projekty według indywidualnych oczekiwań klientów. Dzięki doświadczeniu oraz kreatywności dostarczamy nasze rozwiązania zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. Wiele z nich opatentowaliśmy, a dodatkowo jako pierwsi z powodzeniem wykonaliśmy hot stamping na Surlynie. Zostaliśmy docenieni licznymi nagrodami oraz certyfikatami za innowacyjne projekty dla branży kosmetycznej. Nasza szeroka oferta obejmuje również sprzedaż standardowych produktów. Jesteśmy producentem, który dba o wysoką jakość wykonania słoików na kosmetyki, a także pozostałych rozwiązań.

W jaki sposób możemy wyróżnić nasze produkty?

W firmie realizujemy hot stamping, który jest sposobem na ozdobienie wzorami opakowań kosmetycznych. Sprawi on, że produkt na półkach będzie prezentował się nietuzinkowo i bardzo estetycznie. W tym przypadku, aby uzyskać zadowalający efekt, używamy folii i matryc wypukłych. Podejmujemy się wykonania takich wzorów zarówno w technologii up&down, jak i roll-on. Jako projektanci i producenci stosujemy również wiele innych metod, dzięki którym opakowania na kosmetyki i perfumy zyskują unikalny wygląd.

Co jeszcze oferujemy?

Poza hot stampingiem wykonujemy zdobienia poprzez metalizację próżniową oraz lakierowanie UV dla branży kosmetycznej i perfumeryjnej. Pierwszy sposób oznacza pokrywanie powierzchni metalem. W wyniku tego powstaje cienka i połyskująca powłoka, która zapewnia opakowaniom na kosmetyki duże walory estetyczne. Drugi z nich sprawia, że nawet po długim okresie użytkowania, produkty zachowują żywy kolor bez efektu blaknięcia. Dodatkowo dzięki szerokiej gamie barwników, można uzyskać wiele odcieni nadruku. Efekt jest wzmocniony przez wykorzystanie promieni UV, a słoik na kosmetyki zyskuje większą odporność na działanie środków chemicznych.

Wygląd również jest ważny

Kształt nasadki i butelki, w której zamknięte są zapachy, ma dla producentów duże znaczenie, ponieważ projekty indywidualne najbardziej przykuwają wzrok konsumentów. Opakowanie na perfumy i kosmetyki postawione w salonie czy innej przestrzeni stanowi również jej dekorację. My dbamy o to, aby każdy element wykonany był perfekcyjnie i spełnił oczekiwania klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług dla producentów, dystrybutorów i projektantów z branży kosmetycznej i perfumeryjnej.
 
Nasza misja
prezes Jan Nawrocki Właściciel Firmy
Dążymy do osiągnięcia pełnej satysfakcji naszych klientów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, uwzględniając potrzeby naszych pracowników i partnerów w biznesie oraz otaczające nas środowisko naturalne. Specjalizujemy się w produkcji opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych. Podstawą naszego sukcesu jest wyspecjalizowana kadra pracownicza. Połączenie nowoczesnej technologii z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów pozwala nam realizować coraz bardziej ambitne projekty. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomysłu do wyrobu gotowego. Naszej działalności przyświeca także dbałość o środowisko naturalne i otoczenie, w którym funkcjonujemy. „Wiara we własne siły jest mostem łączącym oczekiwania, działania, wkład i wyniki.” Rosabeth Kanter
Nasze usługi
nasze środowisko