JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Miejsce pracy: Osielsko / woj. kujawsko – pomorskie Opis stanowiska pracy:
  • wykonawstwo form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • realizacja  uruchomień nowych produktów zgodnie z przyjętymi harmonogramami i wymaganiami jakościowymi,
  • wykonywanie napraw, przeglądów, konserwacji oraz regeneracji form wtryskowych,
  • przekazanie form do realizacji produkcji zgodnie z obowiązującymi wymogami i terminami.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie zawodowe (kierunkowe),
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku,
  • umiejętność wykorzystania dostępnych technologii do wytwarzania form wtryskowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej i wykorzystywania jej w procesie produkcyjnym,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi,
  • znajomość zasad obróbki skrawaniem metali,
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • praca z zastosowaniem najnowszych technologii,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem Ślusarz Narzędziowy