JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Najpiękniejsza bombka choinkowa!

Do ostatniego dnia trwania konkursu spływały do nas prace plastyczne wykonane przez dzieci Pracowników Politech. Tym razem tematem przewodnim była bombka choinkowa, co chyba bardzo przypadło do gustu pociechom naszych kolegów i koleżanek. Wpłynęło ponad 20 prac, a jedna piękniejsza od drugiej. Oczywiście jury musiało wybrać zwycięzców, ale naprawdę nie było łatwo… Ostatecznie nagrodzeni zostali wszyscy uczestnicy!

Prace podzielone zostały na trzy grupy wiekowe: 3-5 lat, 6-9 lat i 10-14 lat. Bombki wyglądały naprawdę wyjątkowo, a Zarząd Politech oraz konkursowe jury najbardziej zachwyceni byli kreatywnością dzieci. Bombka zrobiona z makaronu? Żaden problem! Zawieszka choinkowa z żarówki? Oczywiście! Wstęgi precyzyjnie splecione w kształt płatków kwiatów – też były!

Poziom był tak wysoki i wyrównany, że wiele miejsca na podium często zajmowane były ex-aequo. Wiadomo jednak, że dla dzieci nie liczyło się tak bardzo miejsce, jak nagrody! Prezenty otrzymali wszyscy uczestnicy, a wraz z nimi pamiątkowy dyplom.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku udział w konkursie weźmie jeszcze więcej dzieci a wysoki poziom zostanie utrzymany! Jaki będzie temat przyszłorocznej edycji? Jeszcze nie wiemy, ale żeby sprostać utalentowanej młodzieży, musimy być wyjątkowo kreatywni w jego wymyślaniu.

Powrót do listy artykułów

Facebook