BAWIMY SIĘ – TERENOWA MASAKRA W MYŚLĘCINKU

W tym wypadku stwierdzenie, że „sport to zdrowie” mogłoby zabrzmieć dziwnie. W drugi weekend czerwca w bydgoskim Myślęcinku odbywał się bieg terenowy z przeszkodami, nazywany Terenową Masakrą. O tym, jak wielkim był wyzwaniem, przekonała się ekipa Politech Team, w skład której wchodzili Aleksandra Janiszewska, Paweł Andersohn i Marcin Schmidt. Połączyła ich praca (stąd nazwa drużyny, choć start był prywatny) i wspólne zamiłowanie do aktywnego wypoczynku.

Cała trójka odważnie stawiła się na starcie i zmagała z zadaniami przygotowanymi przez organizatorów imprezy. Nie było łatwo – to zabawa dla osób o silnych nerwach, dobrej kondycji i wytrwałości. Ola, Paweł i Marcin nie poddali się jednak i dzięki pracy zespołowej ukończyli bieg, „zaliczając” po drodze wszystkie przeszkody. Nie opuścili żadnej z nich, a to naprawdę powód do dumy!

Terenowa Masakra to bieg, który wymaga poświęcenia i umiejętności współpracy. Cieszymy się, że są wśród nas osoby, które są gotowe podejmować tego typu wyzwania. Gratulujemy odwagi i determinacji! Poniżej kilka zdjęć ilustrujących to, z czym musieli się zmierzyć zawodnicy. Aż strach patrzeć, prawda? 😉

Przy okazji zachęcamy wszystkich do zgłaszania nam swoich inicjatyw. Biegasz, pływasz, jeździsz na rowerze? Powiedz nam o tym!