JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Niesiemy pomoc dla Sośna

Wichura, która wystąpiła w nocy z 11 na 12 sierpnia 2017r., wyrządziła ogromne zniszczenia na całym terenie gminy Sośno. Skutkiem są uszkodzenia około 400 budynków mieszkalnych oraz około 760 budynków gospodarczych (stodoły, chlewy, obory, wiaty, magazyny i garaże).

W związku z taka tragedią, zorganizowaliśmy w firmie POLITECH zbiórkę pieniędzy na zakup materiałów budowlanych dla potrzebujących. Potrzebne są przede wszystkim materiały do odbudowy domów i gospodarstw.

Zdecydowaliśmy się na pomoc Panu Czesławowi, który stracił miejsce pracy. Do 11 sierpnia był stolarzem, ale wichura zabrała dach nad warsztatem i zalała maszyny. To jego jedyne źródło utrzymania. Prócz obszernych zniszczeń w wymienionym budynku, zniszczony został również dom. Nasza pomoc to kropla w morzu potrzeb, jednak jesteśmy zdania, że osób z dobrym sercem będzie coraz więcej.

Z zebranych pieniędzy zakupiliśmy Panu Czesławowi Eurofalę w ilości 30 szt, potrzebną do odbudowy dachu. Niestety na dach potrzeba jeszcze 170 szt.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili się do zbiórki.

„Jak czas pozwoli, to chciałbym osobiście poznać osoby, które nam pomagają… Chciałbym  uścisnąć dłoń, podziękować i spojrzeć w oczy. Dziękuję serdecznie za zaangażowanie w moim kierunku.” – Czesław Mazur www.czestpolmeble.pl

Powrót do listy artykułów

Facebook