JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Młodzież odwiedziła Politech

W marcu siedzibę Politech odwiedziła grupa uczniów siódmej klasy szkoły podstawowej w Kozielcu. Młodzież wykazywała zainteresowanie produktami firmy, maszynami w parku maszynowym a przede wszystkim robotami wspomagającymi procesy produkcji.

Wycieczka do naszej firmy zorganizowana została przez Klaster Edukacyjny i była jedną z wielu, którą w tym roku odbywać będzie grupa uczniów uczęszczających do pobliskiej szkoły w Kozielcu. Celem wyjazdów jest preorientacja zawodowa młodzieży. Dzięki wizytom w różnych przedsiębiorstwach młodzi ludzie mają zrozumieć w jakiej branży chcieliby pracować w przyszłości i jaką ścieżkę edukacyjną powinni wybrać zgodnie ze swoim powołaniem.

Politech przywitał wycieczkę krótką prezentacją na temat naszej firmy oraz przedstawieniem produktów standardowych i indywidualnych. Wyposażona w czepki i fartuszki grupa przeszła następnie do części produkcyjnej firmy, gdzie zapoznała się z procesami produkcji oraz obsługi maszyn.

Młodzież była zadowolona z wizyty w Politech i dopytywała o zapotrzebowanie kadrowe na konkretne zawody. Pracownicy naszej firmy chętnie udzielali odpowiedzi i przedstawiali zakład „od kuchni”. Mamy nadzieję, że zwiedzanie naszej firmy pomoże młodym ludziom w wybraniu swojej ścieżki edukacji i kariery. Czekamy na kolejnych gości!

Powrót do listy artykułów

Facebook