JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Weekend cudów – Politech ponownie wziął udział w Szlachetnej Paczce!

Politech po raz kolejny wziął udział w jednej z najbardziej znanych świątecznych akcji pomocowych w naszym kraju, czyli w Szlachetnej Paczce. Wielkie zaangażowanie w zbiórkę wykazał Zarząd firmy, jednak największe podziękowania należą się wszystkim Pracownikom Politech, którzy ponownie otworzyli swoje wielkie serca.

W tym roku nasza firma zdecydowała się pomóc 58-letniej Pani Katarzynie mieszkającej w okolicach Koronowa. Żyjąc ze skromnej renty, pogodna Pani nie jest w stanie poradzić sobie z bieżącymi wydatkami, które wyraźnie wzrosły wraz z rozpoczęciem leczenia choroby nowotworowej.

Największą potrzebą, lubianej wśród sąsiadów Pani Katarzyny, był opał, którego zakup mógłby bardzo odciążyć jej budżet. Poza tym, pojawiła się również prośba o trwałe towary spożywcze, chemię gospodarczą, koc, kołdrę, odzież i obuwie. Z nieskrywaną dumą oznajmiamy, że udało nam się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Pani Katarzyny!

Wspólnymi siłami Pracownicy i Zarząd Politech zebrali pokaźną kwotę na zakup opału na zimę. Ponadto uzbierano dziewięć dużych kartonów jedzenia, środków chemicznych oraz koc, kołdrę, poszwy i kilka par obuwia. Zakupione zostały również poduszki, prześcieradła oraz zimowa kurtka, o którą Pani Katarzyna bardzo prosiła. Naszymi darami zapełniliśmy cały duży samochód i wraz z pieniędzmi na opał, dostarczyliśmy wszystkie prezenty do regionalnej siedziby Szlachetnej Paczki.

Otrzymaliśmy dyplom z podziękowaniem oraz wiele wspaniałych uśmiechów. Ponadto, kilka dni później dotarł do nas wzruszający list, którego fragment specjalnie dla Was cytujemy poniżej:

„Drogi Politech, komu jak komu, ale Wam nie musimy tłumaczyć, co się stało. W ten weekend działy się cuda. Cuda! Ale one się nie zdarzyły. To Wy ich dokonaliście. Dzięki Wam i ludziom, którzy w podobny sposób rozumieją i czują, czym jest prawdziwa uważność i otwartość na drugiego człowieka, podczas Wielkiego Finału XVIII edycji SZLACHETNEJ PACZKI mądra pomoc dotarła do tysięcy potrzebujących!”.

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy sprawić komuś radość na święta. Pragniemy też podziękować wszystkim Pracownikom, którzy włączyli się w zbiórkę datków i darów. Znowu udowodniliście, jak wielkie i otwarte macie serca!

Powrót do listy artykułów

Facebook