JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Wsparcie dla bydgoskiego schroniska

Od wielu lat, w świątecznym okresie, Politech wspiera finansowo przeróżne charytatywne inicjatywy. W ostatnich latach włączaliśmy się w zbiórki na rzecz chorych dzieci, przy czym informowaliśmy o tym naszych Klientów, a Ci chętnie dołączali do wspólnej zbiórki. W tym roku ponownie postanowiliśmy ofiarować swoje wsparcie… jednak tym razem pomoc trafiła nie w ręce ludzi, a w „łapki zwierząt”.

Na koniec 2019 roku beneficjentem naszej pomocy zostało Bydgoskie Schronisko zlokalizowane na Osowej Górze. Instytucja ta od wielu lat pracuje na znakomitą renomę i daje przykład tego jak w najlepszy sposób dbać o porzucone zwierzęta. Schronisko angażuje się również w wiele dodatkowych działań na rzecz zwierząt, za co otrzymuje liczne wyróżnienia.

Z kolei kilka lat temu o bydgoskim schronisku stało się głośno dosłownie na całym świecie za sprawą kota Rademenesa. W sieci pojawiło się nagrania, na którym ów Rademenes uspokajał i tulił dochodzące do siebie po zabiegach inne koty. Film z kocim terapeutą stał się internetowym hitem i tak o bydgoskim schronisku usłyszał cały świat.

Mamy nadzieję, że przekazana przez Politech pomoc sprawi, że podopieczni bydgoskiego schroniska spędzą zimę z pełnymi brzuszkami i pod ciepłymi kocykami!

Powrót do listy artykułów

Facebook