JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Pracownicy i Zarząd Politech skompletowali kolejną Szlachetną Paczkę!

79-letnia pani Sabina z Koronowa została strasznie doświadczona przez los. Zainteresowani historią jej życia, zdecydowaliśmy się jej pomóc. Nasza zbiórka odbywała się w ramach Szlachetnej Paczki, czyli akcji, w którą włączamy się już od wielu lat. W tym roku wspólnymi siłami zdołaliśmy odmienić Święta dla pani Sabiny oraz wspomóc jej funkcjonowanie na kolejne miesiące i lata.

Pod koniec listopada w stołówkach pracowniczych oraz w dziale kadr pojawiły się kartony, a na ścianach zawisły plakaty promujące naszą zbiórkę. Zarząd od razu zadeklarował, że zakupi dla pani Sabiny najbardziej potrzebny sprzęt AGD, czyli lodówkę i pralkę.

Swoje wspaniałe i szlachetne serca, w ślad za Zarządem, otworzyli Pracownicy. To właśnie dzięki nim udało się zebrać aż pięć szczelnie wypełnionych dużych kartonów, które ważyły od 10 do 15 kg każdy! W środku znalazły się przede wszystkim: jedzenie z długimi terminami ważności, kosmetyki, detergenty, drobne sprzęty AGD oraz ubrania i koce.

Dokładnie szóstego grudnia, czyli w „Mikołajki”, dary trafiły do punktu zbiórki w Koronowie. Stamtąd powędrowały już prosto do Pani Sabiny, która widząc wnoszone prezenty, nie mogła powstrzymać emocji. W momencie wnoszenia kolejnych sprzętów, wypowiedziała słowa: „nie spodziewałam się, że spotka mnie jeszcze w życiu tyle dobra”.

Naprawdę nie ma lepszego uczucia, niż pomaganie innym. Nic się z tym nie równa i wszyscy, którzy zaangażowali się w zbiórkę dla pani Sabiny mogę być pewni, że Mikołaj doceni Wasze dobre uczynki i szlachetne serca! Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym Pracownikom i liczymy na to, że takie akcje będą w nieskończoność szerzyć dobro w naszym społeczeństwie!

Powrót do listy artykułów

Facebook