Cześć!

Skoro tutaj jesteś i czytasz ten wpis, to znaczy, że prawdopodobnie szukasz pracy na wakacje, albo szukasz nowej pracy na stałe!

PRACA NA WAKACJE!

Jeśli jesteś uczniem w wieku 18-26 lat to świetnie!

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe będąc jeszcze uczniem? Chcesz mieć własne środki finansowe na wakacje?
Nie zwlekaj i skontaktuj się z Panią Dorotą naszym Specjalistą ds. Kadr, która odpowie na wszystkie pytania i pomoże Tobie w całym procesie rekrutacyjnym.

E-mail: kadry@politech.pl

Tel: (+48) 52 375 63 16

NOWA PRACA I NOWE WYZWANIA!

Jeśli myślisz o zmianie aktualnej pracy i szukasz nowej drogi rozwoju, to również zapraszamy do kontaktu.

Możliwe, że właśnie Ciebie szukamy! Twoich umiejętności, wiedzy, kompetencji i doświadczenia.

Ciągły rozwój i inwestycje umożliwiły nam uzyskanie pozycji lidera w branży opakowań kosmetycznych. Dlatego wciąż powiększamy nasz zespół, który obecnie liczy około 125 osób. Cenimy ludzi zaangażowanych w swoją pracę. Ważne są dla nas solidność, fachowość, wzajemny szacunek i współpraca.

Jeśli podzielasz te wartości, dołącz do naszego zespołu!

W PODZIĘKOWANIU ZA TWOJE ZAANGAŻOWANIE ZAPEWNIMY TOBIE:

– pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

– przyjazną kulturę organizacyjną

– komfortowe warunki pracy

– szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

– możliwość rozwoju zawodowego

– atrakcyjne wynagrodzenie

Poniżej znajdziesz stanowiska, na które warto aplikować!

OFERTY PRACY

Jeśli nie znalazłeś/aś tego co Cię interesuje, nie przejmuj się!

Skontaktuj się z nami, możliwe, że znajdziemy stanowisko dopasowane do Ciebie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać również drogą elektroniczną na adres mailowy: kadry@politech.pl