Jak dobrze wiecie firma Politech wspiera lokalną młodzież w bydgoskim klubie koszykarskim Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz.

Nasze wsparcie polega między innymi na dostarczeniu nowych strojów dla dzieci i młodzieży, która z dumą nosi logo Politech na koszulkach podczas różnych rozgrywek koszykarskich.

Nasze wsparcie pozwala na rozwój dzieci w wieku 14-stu lat, dodatkowo staliśmy się sponsorem tytularnym grupy młodzieżowej.

U-14 M ENEA POLITECH ASTORIA BYDGOSZCZ

Za to wsparcie otrzymaliśmy podziękowanie od klubu.

Za nasze działania w roku 2022/2023 otrzymaliśmy również podziękowanie od klubu Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz, za które serdecznie dziękujemy.

Cieszymy się, że możemy wspólnie rozwijać sport w regionie, a w szczególności pomagać dzieciom, które chcą i trenują koszykówkę.

W 2024 roku bydgoska Astoria obchodzi 100-lecie swojego istnienia! Jako firma Politech jesteśmy dumni, że mogliśmy zapisać się na kartach historii i móc przyczynić się do wejścia klubu w ten piękny jubileusz.

Jeśli chcesz poznać całą historię klubu to zapraszamy do przeczytania wpisu na stronie Astorii, o tym jak rozwijał się klub na przełomie 100 lat od założenia.

Kliknij w poniższy link:

HISTORIA KLUBU ASTORIA BYDGOSZCZ