JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

To nie będzie zwykły rok dla Politech. To nie będzie też zwykły rok dla naszych czytelników, którzy będą mogli liczyć na wiele wyjątkowej treści. Świętujemy w tym roku 20-lecie istnienia firmy. Z tej okazji, co miesiąc będziemy umieszczać na swoim profilu na Facebooku kartki z kalendarza.

W ciągu 20 lat Politech poszerzał swoją ofertę i prezentował ją na wielu prestiżowych imprezach targowych. Firma nawiązywała kontakty biznesowe z największymi firmami kosmetycznymi, inwestowała w nowe technologie i uczyła się z własnych doświadczeń. Aktualnie Politech to marka znana w swojej branży w skali światowej, mogąca pochwalić się wieloma sukcesami, nagrodami i wysoką jakością wykonywanych produktów.

W związku z 20-leciem firmy, w każdy ostatni poniedziałek miesiąca na naszym profilu na Facebooku będziemy umieszczać wpis dotyczący naszej historii. Znajdziecie tam masę ciekawych zdjęć i  historii, dodawanych chronologicznie, które pokażą Wam w jaki sposób Politech z małego rodzinnego biznesu stał się międzynarodowym graczem w branży opakowań kosmetycznych.

Z okazji jubileuszu, chcielibyśmy podziękować wszystkim partnerom biznesowym, pracownikom, przychylnym osobom i instytucjom, które współpracowały z nami przez lata, wspierały nas i trzymały kciuki za naszą pomyślność. Pamiętajcie, że te udane 20 lat na rynku to zarówno nasz i Wasz sukces! Dziękujemy i do zobaczenia na naszym fanpage’u.

Powrót do listy artykułów