JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Z dumą zawiadamiamy, iż Politech sp. z o.o. otrzymał Certyfikat dla Systemu Zarządzania wg PN-EN ISO 9001:2015. Jest to potwierdzenie stosowania przez naszą firmę najwyższych standardów jakości w zakresie projektowania, produkcji i zdobień opakowań kosmetycznych z tworzyw sztucznych.

Misją firmy Politech jest dążenie do ciągłego rozwoju, poprawy jakości oraz sprostania oczekiwaniom klientów. W związku z tym w grudniu 2017 roku przystąpiliśmy do audytu certyfikującego zgodnie z normą ISO 9001:2015. Przeprowadziła go ceniona firma TÜV NORD. Będzie ona odpowiedzialna za dalsze, systematyczne nadzorowanie naszych działań zgodnie z procedurą audytową.

System zarządzania i pełne doświadczeń 20 lat istnienia na rynku są dowodami na to, że Politech to firma zapewniająca najwyższą jakość swoich produktów i usług. Świadczą o tym także wieloletnie relacje biznesowe z największymi markami kosmetycznymi Europy, wdrażanie innowacyjnych projektów i sukcesywna automatyzacja procesów produkcji.

Certyfikat PN-EN ISO 9001:2015 dla Politech jest ważny od 09.01.2018 r. do 08.01.2021 r.

W tym miejscu pragniemy podziękować całemu zespołowi Politech. Wspólną pracą udało nam się przygotować firmę do grudniowego audytu i dalszej pracy zgodnie z powyższą normą.

Powrót do listy artykułów