Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej Akademii Projektowej Politech, w tym roku zapraszamy na jej drugą edycję! Studenci i absolwenci ponownie przejdą liczne szkolenia, po czym poprowadzą projekt nowego produktu – od pomysłu do gotowego wyrobu.

W 2018 roku nasza firma wyszła z inicjatywą stworzenia grupowego stażu, w którym studenci różnych kierunków technicznych mieli stworzyć zespół pracujący nad jednym wspólnym projektem. Przez intensywnie przepracowany miesiąc studenci odbyli wiele szkoleń oraz uczestniczyli we wprowadzających do projektu wykładach prowadzonych przez specjalistów z naszej firmy oraz wykładowców z Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Grupa studentów składała się z przedstawicieli różnych kierunków studiów technicznych, z których każdy odpowiadał jednemu z działów w naszej firmie. Dzięki temu cała grupa współpracując ze specjalistami Politech mogła przeprowadzić projekt od początku do końca ucząc się od naszej firmy oraz podpatrując pracę swoich kolegów z zespołu na poszczególnych etapach.

Zeszłoroczna, pierwsza edycja Akademii trwała dokładnie miesiąc – przez cały lipiec. W tym roku planujemy nieco wydłużyć ten czas, aby nasi podopieczni mogli przyswoić jeszcze więcej wiedzy na etapie szkoleń i wykładów wprowadzających. Część dodatkowego czasu zostanie również przeznaczona na pracę z dokumentacją administracyjną, w tym czystością patentową, dokumentacją technologiczną, badaniami marketingowymi, czy wyliczeniami kosztów i rentowności projektu. Dzięki rozszerzeniu godzin pracy nad tymi etapami, studenci dowiedzą się jak wiele dodatkowych działań wymaga wprowadzenie nowego produktu.

Rok temu w Akademii Projektowej Politech udział wzięło sześć osób. W tym roku nie wykluczamy zwiększanie liczby uczestników. Zachęcamy więc do składania swoich CV na adres kadry@politech.pl. Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Specjalista ds. kadr, Anna Konopa pod nr telefonu: 52 375 63 16.

• W treści aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli, iż „Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez POLITECH SP. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).
  • Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie aplikował na powyższe ogłoszenie.