JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

W dniach 14-17 marca we włoskiej Bolonii odbywały się jedne z największych targów kosmetycznych na świecie. Po raz kolejny nie zabrakło tam naszego zespołu, który Cosmopack odwiedza już od 2004 roku! Tegoroczna edycja imprezy okazała się wyjątkowo pracowita… Efekty tej wytężonej pracy mogą się jednak okazać bardzo owocne!

W tym roku do Włoch wyruszył liczny zespół, w którego skład wchodzili: Założyciel i Współwłaściciel firmy – Jan Nawrocki, Prezes Zarządu – Leszek Rasmus, Kierownik Sprzedaży – Hanna Zielińska-Górny, Specjalista ds. sprzedaży – Joanna Szydzisz i Specjalista ds. marketingu – Cezary Szwarc.

Na samych targach szybko okazało się, że nawet pięcioosobowy skład to momentami za mało, żeby obsłużyć wszystkich zainteresowanych gości. Równocześnie przy stolikach, jak i przed ekspozycją trwały rozmowy z potencjalnymi klientami lub dotychczasowymi partnerami biznesowymi naszej firmy.

Zainteresowanie było tym większe, że już przed wyjazdem część klientów wiedziała, że na targach zaprezentowane zostaną im nowe projekty nasadek standardowych. Prototypy przygotowane po części w naszej narzędziowni, a po części na drukarkach 3D, zebrały bardzo dobre oceny. Warto tutaj nadmienić, że projekty nowych zamknięć przygotowali studenci podczas zeszłorocznej edycji Akademii Projektowej. Stażyści wykazali się ogromną kreatywnością i to właśnie spośród ich prac wybrano trzy głównie promowane wzory.

Targi trwające cztery dni od 9:30 do 18:30, dały się naszemu zespołowi mocno we znaki. Liczymy jednak na to, że ta praca przyniesie wspaniałe efekty. Już teraz trwają rozmowy z potencjalnymi klientami oraz uzgadniane są szczegóły nowych projektów dla dotychczasowych partnerów. Na targach otrzymaliśmy również wiele zaproszeń do naszych klientów, w tym między innymi do… Rosji!

Powrót do listy artykułów