JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Targi opakowaniowe PCD w Paryżu to jedna z najbardziej znanych tego typu imprez na świecie. To właśnie tam pojawiają się branżowe nowości i rozwijają się trendy. W tym prestiżowym wydarzeniu po raz kolejny udział wziął Politech sp. z o.o..

Nasi przedstawiciele wykorzystali czas w Paryżu przede wszystkim na przedstawienie oferty nowym potencjalnym klientom oraz pochwalenie się nowo powstałym zakładem w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym. Ponadto zespół miał okazję spotkać się z wieloma dotychczasowymi partnerami, dla których taka impreza jest idealnym miejsce do odwiedzenia swoich dostawców.

Odwiedzający nasze stoisko szczególnie zainteresowani byli standardowymi zamknięciami perfumeryjnymi z Surlynu oraz wysokiej jakości metalizacją próżniową. Ponadto, nasi partnerzy biznesowi byli zaciekawieni zwiększonymi mocami produkcyjnymi po otwarciu drugiego zakładu, a także wykorzystaniem robotów i automatyzacją procesów lakierowania i metalizacji w nowym zakładzie.

Ze stolicy Francji wracamy więc pełni optymizmu, ze zwiększonymi zamówieniami na dotychczasowe projekty oraz licznymi ciekawymi zapytaniami, którym oczywiście postaramy się sprostać!

Powrót do listy artykułów