JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Za nami kolejne udane targi branżowe. Tym razem zespół Politech wyruszył nad Morze Śródziemne. Bynajmniej nie po to, by łapać promienie słońca, a po to, by zaprezentować ofertę Politech, nawiązać nowe kontakty biznesowe i podtrzymać relacje z dotychczasowymi partnerami.

Udział w targach w Monako pełni nieco inną funkcję, niż nasze działania na innych imprezach targowych  – w Monachium, Bolonii czy Paryżu. Monako uznawane jest bowiem za stolicę luksusu i prestiżu. W podobnych kryteriach traktowane są firmy, które prezentują tam swoją ofertę. Wystawianie się w ich gronie pozycjonuje więc Politech wśród europejskiej elity przedsiębiorstw związanych z branżą perfumeryjno-kosmetyczną.

Na tegorocznej edycji Luxe Pack Monaco naszą firmę reprezentowali: właściciel i dyrektor ds. rozwoju – Jan Nawrocki, prezes zarządu – Leszek Rasmus, kierownik sprzedaży – Hanna Zielińska-Górny oraz specjalista ds. sprzedaży – Małgorzata Repka.

Targi odbywały się w dniach 1-3 października. W tym czasie nasze stoisko odwiedziło wielu gości. Duża część z nich była przedstawicielami naszych dotychczasowych partnerów handlowych. Spotkania dotyczyły rozwoju współpracy i nowych zamówień. Ponadto naszymi produktami zainteresowanych było też wielu potencjalnych klientów. W kontakcie z nimi jest już dział sprzedaży i marketingu, który przedstawia wszelkie szczegóły naszej oferty i ustala warunki dalszej współpracy.

Powrót do listy artykułów