JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

W dniach 6-7 czerwca w Monachium odbyły się targi CosmeticBusiness. Na imprezie nie zabrakło oczywiście zespołu Politech, który prezentował naszą ofertę oraz badał trendy wśród dostawców opakowań kosmetycznych.

CosmeticBusiness Monachium to targi, które skupiają dostawców opakowań kosmetycznych oraz dostawców technologii wytwórczej. Podczas targów nasi reprezentanci nawiązali kilka ciekawych relacji i spotkali się z naszymi dotychczasowymi partnerami biznesowymi, aby omówić kwestie dalszej współpracy.

Osoby odwiedzające nasze stoisko były zainteresowane standardową ofertą produktową Politech, ale chętnie dopytywały też o możliwość tworzenia nowych projektów indywidualnych. Zwiedzający targi kilkukrotnie podkreślali fakt, że choć targi w stolicy Bawarii nie są największą tego typu imprezą w Europie, to skupiają dostawców opakowań zapewniających najwyższą jakość produkcji. W dyskusjach gości i wystawców, Politech również oceniany był jako firma, która wysoko zawiesiła poprzeczkę dla swojej konkurencji.

Targi w Monachium zaliczamy do udanych i już teraz zaczynamy myśleć o przyszłorocznej edycji.

Powrót do listy artykułów