JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Pracownicy Politech właśnie wrócili z bolońskich targów kosmetycznych. Impreza pod nazwą Cosmoprof Bologna 2018 okazała się bardzo udana i… pracowita. Zdaniem członków zespołu, którzy reprezentowali naszą firmę we Włoszech już kilkukrotnie, były to najlepsza edycja imprezy od kilku lat.

W skład męskiej ekipy Politech wchodzili Prezes Zarządu – Leszek Rasmus, Kierownik Projektu – Wit Oszywa, Specjalista ds. Sprzedaży – Piotr Kantowicz oraz Specjalista ds. Marketingu – Cezary Szwarc.

Już pierwszy dzień pokazał, że tegoroczne targi będą bardzo udane. Korytarzami i ścieżkami między stoiskami przechadzały się tysiące potencjalnych klientów. Wielu z nich zainteresowała również oferta Politech, przez co reprezentacja naszej firmy miała ręce pełne roboty. Wzrok zwiedzających najbardziej przyciągały nasadki standardowe Rock i Loop. Ponadto wiele zapytań dotyczyło kolorowej metalizacji, którą prezentowaliśmy między innymi na słoikach Orion.

Zainteresowanie wykazywali przedstawiciele firm perfumeryjnych i kosmetycznych z całego świata, w tym między innymi z RPA, Chin, Arabii Saudyjskiej, Iranu, Omanu, Tajlandii, Rosji czy USA. Oczywiście nasza oferta zaciekawiła też wiele firm z Europy.

Poza owocnymi rozmowami z nowymi potencjalnymi klientami, zespół odbył też kilka, a może nawet kilkanaście spotkań z naszymi dotychczasowymi partnerami biznesowymi. Klienci byli zadowoleni z naszych usług i chętnie dyskutowali na temat nowych wspólnych projektów.

Podtrzymanie relacji i zawiązanie nowych znajomości biznesowych w kilku przypadkach dało natychmiastowe efekty. Już w trakcie samych targów ustalano szczegóły kilku nowych projektów. Trzymamy kciuki za to, żeby tegoroczne targi w Bolonii przyniosły efekty zarówno krótko jak i długofalowe.

Powrót do listy artykułów