JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

W dniach 31 stycznia – 1 lutego, Politech promował się na międzynarodowych targach PCD Paris 2018. Zainteresowanie ofertą naszej firmy wyraziło wielu potencjalnych partnerów, a targi zostały zapamiętane głównie ze względu na nowinki technologiczne. Nie dziwi więc, że przedstawiciele naszej firmy wrócili ze stolicy Francji w bardzo dobrych nastrojach.

Już na starcie PCD 2018 okazało się, że nie tylko wystawcy starają się maksymalnie wykorzystać w swojej produkcji i usługach nowości ze świata technologii. Organizatorzy targów również postawili na innowacyjne rozwiązania i swoim wystawcom oraz zwiedzającym zaproponowali bardzo przydatną aplikację mobilną.

Dzięki niej reprezentacja Politech mogła pobierać informacje o osobach i firmach zainteresowanych naszą działalnością. Wystarczyło jedynie sczytać kod QR z wejściówek zwiedzających. Aplikacja działała też w drugą stronę i spacerujący z łatwością mogli pozyskać informacje na temat każdego wystawcy. Była to forma wirtualnej wizytówki odsyłającej do wiedzy na temat każdego przedsiębiorstwa. Program na smartfony i tablety cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i zbierał wiele pozytywnych opinii.

Reprezentacja Politech ocenia wyjazd na targi PCD Paris 2018 bardzo pozytywnie. Kolejny raz mieliśmy okazję promować swoją markę w skali międzynarodowej a oferta wzbudziła spore zainteresowanie. Ogromną wartością wyniesioną z wyjazdu są również wypracowane i podtrzymane relacje biznesowe z dotychczasowymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi. 

Powrót do listy artykułów