JESTEŚMY LIDEREM W EUROPIE.

Unia Europejska

RPKP 05.05.00-04-067/13

W ramach okresu budżetowania 2007-2013 firma POLITECH zrealizowała projekt: RPKP 05.05.00-04-067/13 pn. Zwiększenie konkurencyjności firmy POLITECH Spółka z o.o. na rynku europejskim i światowym, poprzez wystawiennictwo na Międzynarodowych Targach „LUXE PACK” w Monaco (23-25 października 2013 r.).

Celem uczestnictwa w targach Luxe Pack 2013 Monaco było poznanie nowych możliwości eksportowych, promocja firmy i jej produktów oraz wzmocnienie wizerunku firmy i zwiększenie rozpoznawalności jej marki na międzynarodowych rynkach. Targi Luxe Pack Monaco – to jedna z najważniejszych imprez wystawienniczych dla branży kosmetycznej w Europie, która jest doskonałą okazja do promowania produktów firmy POLITECH.

Targi te były doskonałym miejscem prowadzenia badań pomocnych w dalszej pracy nad produktem oraz wizerunkiem marki. Ciągła obecność firmy na tego typu imprezach jest niezbędna. Uczestnictwo w takich imprezach międzynarodowych jak "Luxe Pack 2013" zwiększa skuteczność zdobywania coraz to większych udziałów w rynku zagranicznym. POLITECH poprzez udział w tych targach będzie mógł określić pozycję firmy na rynku, pozyskać cenne informacje o konkurencji, ale także – co jest równie ważne, dostrzec i zweryfikować swoje słabe strony.